Ieškantiems subtilumo — adidas Yeezy BOOST 350 v2 “Sesame”

Nors Kanye West turi daug kritikų, net ir jie negalėtų nuginčyti, kad jis tikrai sugeba atkreipti visuomenės dėmesį į save. Tas pats principas galioja ir jo darbams su adidas Yeezy — nepaisant didelio skeptikų būrio, šios linijos batai neretai įvardinami kaip vieni įtakingiausių šiuolaikinėje kedų kultūroje.

2018-ieji jau tapo vienu užimčiausių laikotarpių visoje Yeezy istorijoje. Išleistas ne vienas ankstesnių leidimų papildymas, parduotuvių lentynose jau netrukus atsidurs ir didelį šurmulį sukėlęs adidas Yeezy Boost 700 “Mauve” modelis, o šiai naujienai neataušus skelbiamas ir dar vienas Yeezy BOOST 350 v2 kolekcijos naujokas — “Sesame”

Naująjį leidimą geriausiai galima apibūdinti vienu žodžiu — neutralumas. Primeknit audinio korpusui suteiktas kuklus rusvas atspalvis, prie kurio nepriekaištingai dera ir kitos detalės — raišteliai bei užkulnio kilpa. Kiek drąsesnė paletė parinkta BOOST padui: subtilų baltumą jame pagyvina kiek sodresnis rudos spalvos pagrindas, geriausiai matomas bato priekyje ir gale. Beje, siekiant neutralumo kuriant šį modelį atsisakyta ir įprastai kontrastinga spalva išsiskiriančio užrašo SPLY-350, pastebimo ant daugumos kitų Yeezy BOOST 350 v2 leidimų.

“Sesame” kaina sieks apie 225 dolerius. Prekyboje modelis pasirodys lapkričio 23d., o jo belaukiant vertinantiems subtilumą taip pat siūlome nepraleisti nanamica x New Balance RC-1 leidimo.

Rekomenduojami straipsniai