Top 5 kovo mėnesio kedai pagal SNEAKER SPOT

Permainingas pavasarinis kovas jau baigėsi. Proga apžvelgti praeitą mėnesį debiutavusius, mūsų nuomone, svarbiausius pavasario pradžioje išleistus kedus. Šįkart penketukas susidaro iš ekscentriškumo, jubiliejinės klasikos, afrikietiškų tekstūrų, santūrios estetikos bei jubiliejinės presuotos grafikos. Pristatome bene didžiausią indėlį į gatvės madą dabar bei ateityje padarysiantį kovo penketuką.

Nike LeBron 16 Low „Safari“

Nors už lango lietuviškas pavasaris, trūkstamos šilumos atneša subekvatorinių platumų charakterį turintis Nike LeBron 16 Low „Safari“ siluetas. Padabintas ikoniniu gum pado pagrindu, paklausaus elephant print rašto apvadu, oranžine versta oda bei inovatyviu padu. Nesunku pastebėti, jog LeBron 16 Low „Safari“ atkartoja ikoninius atmos x Nike AM1 „Safari“. Nike LeBron 16 Low „Safari“ krepšinio batai, debiutavę kovo 2 dieną, ne tik atspindi istorinį marginimą pagal šių dienų tendencijas, bet savyje apjungia Air Max ir Air Zoom technologijas.

Yeezy BOOST 700 „Inertia“

Masyvumas, aukštos kokybės medžiagų sluoksniavimas bei švelnaus charakterio estetikos dvelksmas. Aišku, nepamirškime kreminės spalvos pado pagrindo bei dėmesį pritraukiančių oranžinių detalių — tai vienos iš nedaugelio savybių, šiam modeliui atnešusių sėkmę bei vietą svariausių penketuke. Kovo 9 dieną debiutavęs Yeezy BOOST 700 „Inertia“ spalvinis derinys pasižymi ne tik startine 300 eurų kaina — dėl itin sėkmingo melsvų atspalvių junginio jie tapo antrais paklausiausiais Yeezy BOOST 700 kedais po ikoninių „Wave Runner“. Tikėtina, kad ateityje šis modelis ne tik bus vis paklausesnis, bet taps įkvėpimu tolimesniems Yeezy prekinio ženklo kūriniams.

TheSoloist x Converse ERX 260 Hi

Kovo 9-ąją debiutavęs all-black siluetas, pasižymintis aršiu ekscentriškumu bei patvarumu, pirmajam pavasario penketukui tikrai suteikia įvairovės. Ne tik spalvų, bet ir detalių atžvilgiu, kadangi TheSoloist x Converse ERX 260 Hi yra papuošti juoda oda, zomša bei neoprenu. Urbanistinio šarmo jiems prideda ne tik storas padas, bet įmantri varstymo sistema bei centre išdėstytas užtrauktukas. Todėl visiems pradedantiesiems sneakerhead’ams tai bus bene geriausias sportinio brutalumo ir su dizainerio Takahiro Miyashita kūryba supažindinantis pavyzdys.

Nike Air Max 90 QS „Mars Landing“

Tai antrasis istorijoje kosmoso planetos paviršių atvaizduojantis AM90 leidimas (pirmasis buvo AM90 „Moon Landing“). Debiutavęs kovo 16-ąją dieną ir tuo pačiu atidavęs duoklę 5 metus iš eilės minimai Air Max Day šventei — Nike Air Max 90 QS „Mars Landing“ garbingai užsitarnavo vietą kovo mėnesio penketuke. „Mars Landing“ pasižymi presuotu viršumi, speckled padu, sidabrinio pado pagrindu bei atšvaitinėmis detalėmis. Sluoksniavimo principų atsikratęs leidimas yra padabintas įmantria grafika, reprezentuojančia mūsų kaimyninės planetos paviršių. Fun fact, bet jo pirmtakas AM90 „Moon Landing“ debiutavo būtent prieš 5 metus. Ar tai reiškia, kad Air Max Day 10-mečio proga sulauksime trečiojo kolekcijos leidimo..?

Reebok Instapump Fury OG „Citron“

Užkietėjusiems sneakerhead’ams bei 1990-2000 tendencijų puoselėtojams artimas OG marginimas pagaliau sugrįžo į pardavimą. 25-mečio proga, kovo 22 dieną pakartotinai išleisti Reebok Instapump Fury OG „Citron“ sukėlė didelę nostalgijos bangą. Dizainerio Steven Smith sukurti Instapump Fury batai turi keletą kertinių savybių, iki šiol neturinčių sau lygių — raištelius pakeitusią Pump sistemą, iškarpytus šonus bei dvejų dalių Hexalite padą. Pridėtinės istorinės vertės jiems suteikia visas anksčiau paminėtas savybes puikiausiai atskleidžiantis spalvinis „Citron“ derinys. Tad tokių kedų savininkams nuoširdžiai rekomenduojame juos ne tik atsargiai avėti, bet ir vengti pardavimo minčių — jau kurį laiką šių spalvų Instapump Fury pasižymi didele paklausa, kuri ateityje tik didės.

Neprognozuojamais orais pasižymintis lietuviškas pavasaris dar tik įsibėgėja. Kovas atnešė išties margą įvairovę svarių, nemenką finansinę bei kultūrinę vertę turinčių kedų. Rekomenduojame ir toliau nenuleisti akių nuo balandžio naujienų gatvės mados pasaulyje bei sekti kedų kultūros aktualijas. Viena iš tokių yra clean estetika dvelkiantis Naked x adidas Communitas Magmur Runner duetas.

Rekomenduojami straipsniai